Комп'ютерна томографія
Щелепно-лицева діагностика

На обладнанні нового покоління

Пацієнтам

Загальна інформація про Комп'ютерну томографію

Конусно-променева комп'ютерна томографія призначена для детального дослідження та точної діагностики відділів щелепно-лицьової області, а також необхідна для планування професійного лікування захворювань цієї області.

Висока роздільна здатність і контрастність конусно-променевої комп'ютерної томографії порівняно з традиційними рентгенологічними дослідженнями роблять цей метод найбільш цінним і високоінформативним у стоматології, щелепно-лицьовій хірургії та оториноларингології.

За допомогою візуалізації КТ дає можливість лікареві мислити об'ємно в прямому значенні цього слова, а не оцінювати стан тривимірних об'єктів (зуби, щелепи, синуси) по площинному рентгенологічному знімку. Найновіше обладнання та сучасні методи діагностики нададуть неоціненну допомогу лікарям наступних спеціальностей:

Перед обстеженням

Що треба знати?

Якщо ви збираєтесь проходити обсежання в MyRay Lab вам потрібно знати лише декілька речей:

1. Прийти вчасно - (краще по запису і мати з собою направлення лікаря яке саме обстеження треба зробити)

2. Перед початком сканування зняти всі металеві прикраси (сережки, пірсинг, ланцюжки, заколки)

3. Під час сканування треба зовсім не рухатися, щоб знімок вийшов чітким

Безпечність

Як часто можна робити КТ ?

В силу ефективності застосування рентгенівських хвиль конусно-променева комп'ютерна томографія дозволяє отримати вичерпну інформацію при мінімальних дозах опромінення для організму людини (біля 30 - 35 мкЗв), це в 10 разів менша величина, ніж при використанні спіральної КТ (400 - 1500 мкЗв). Променеве навантаження на пацієнтів при використанні комп'ютерної томографії можна порівняти зі звичайним панорамним знімком.

По санітарно-епідеміологічних правилах на медичні профілактичні рентгенологічні дослідження дозволено в рік отримати променеве навантаження до 1000 мкЗв.

Швидкість

Як довго триває обстеження?

В середньому, загальна тривалість візиту становить близько 15-30 хв Саме сканування займає в середньому 15 секунд! )) Весь останній час витрачається на оформлення та обробку даних, запис на цифровий носій або друк результатів.

Що стосується аналізу результатів:
В залежності від виду дослідження, треба час на обробку. Краще уточнити про термини при записі.

Оплата послуг

Чи є термінал?

Так!
На кожному відділенні у нас втановлений банківський терминал, тому можна розрахуватись карткою чи готівкою (як вам буде зручно)